Studio Pilates

Studio Pilates

Geleceğimiz Medya ile Yaşanmış ve Devam Eden bir Başarı Öyküsüdür

 

Merhaba, ben Feyza Götürmen Studyo Pilatesin kurucusu ve işletmecisiyim. Kocaeli üniversitesi spor akademisi lisans programını tamamladıktan sonra bir kaç yıl özel sektörde çalıştım. Daha sonra Maltepe üniversitesinde işletme yüksek lisansı programını tamamladım.

Artık uzman bir pilates eğitmeniydim, ayrıca işlteme eğitimimlede kendi işimi kurmaya hazırdım. 2013 yılında İstanbul Bostancı’da Bağdat caddesi üzerinde Elit işlek bir noktada güzel bir işyeri kiraladım, öyle ya eğitimim sırasında öğrendiklerime göre iş kurarken en önemli kriterim lokasyondu. Çok güzel bir dekarasyon yaptırdım, işimle iligli ekipmanları tercih ederken ince elleyip sık dokudum. En bilinen en kaliteli ekipmanları tercih ettim.

İşyerimin tanıtımı için güzel led ışıklı tabelalar yaptırdım. Kaliteli bir Web sitesi yaptırdım. Tabi tanıtım için bunlar yeterli olmadı onbinlerce broşür bastırıp dağıtımını sağladım. Reklam işi önemliydi ve sanal ortam reklamlarından faydalanmam gerektiğinin bilinciydeydim, birazda yardım alarak sosyal medya mecralarında çeşitli kampanyalar düzenledim ve az çok sonuçlar alabildim.

Tüm şartları eksiksiz yerine getirmiştim artık herşey daha iyiye gitmeliydi ama öyle olmadı işte. Dağıttığım broşürler ne kadar etkili oluyor ölçemiyordum. Çoğu zaman broşürleri dağıtanlar özenli dağıtmıyorlar bu nedenle de geri dönüş alamıyordum. Çevremden aldığım dönüşlere göre tabelalarım yeterince dikkat çekmiyor amacına hizmet etmiyordu. Sosyal medyada ve diğer mecralarda yaptığım kampanyalardan yaptığım işe değecek bir sonuç elde edememiştim.

O kadar eğitimler emekler harcamalar boşamı gitmişti yani! İşte tam bu düşünceler içerinde bunalmışken bilişim sektörüne çalışmakta olan abim aracılığı ile Yusuf bey ve Geleceğimiz Medya ile tanıştım. Her insan ve işletme için dönüm noktaları olur ya işte bu anda benim ve işletmem için tam bir dönüm noktası oldu. Yusuf Bey’in işletmem için yaptığı ön çalışma ile bana en uygun Google arama kelimelerini belirledik ve bu kelimeler için SEO çalışması yaptık.

 

Sonuç mu ? Tam bir mucize !!!!

 

“Bostancı Pilates” “Bostancıda Pilates” “Kozyatağı Pilates” “Ataşehir Pilates” “Maltepe Pilates” kelimeleri için yapılan Seo çalışması neticesinde Websitem inanılmaz bir trafik almaya başladı. 1 Yıl içerisinde Kapasitemi 2 katına çıkarmama rağmen şuan yeni ders alacak saatim kalmadı, tekrar kapasite arttırmayı düşünüyorum. İşe ilk başladığımda tek hoca olarak 10 lar seviyesinde öğrencim ancak vardı şu an ise işyeri bünyemde 7 hoca ve 250 civarında öğrencim oldu.

 

Eğer sizde girişimciyseniz iyi etkili bir İşletme ürün hizmet sahibiyseniz başarının çok kolay bir yolu var.

Soru görüş ve önerileriniz için lütfen bize ulaşınız

FEYZA GÖTÜRMEN

Emin Ali Paşa Cad Engin Ap. No:97 Bostancı/İstanbul

0 (216) 372 73 22

Hızlı Menü

Sizde Geleceginizi Hazırlamak istiyorsanız.